Popis

 

počet lůžek 5  
cena v sezóně 5900Kč/týden
cena mimo sezónu 4900Kč/týden
vhodné pro děti Ano

Popis nemovitosti:

Samostatně stojící, poloroubená, chalupa 2+1. Stavení je na klidném místě 50 m od vstupu do lese a skal, zahrada okolo domu, pozemek je oplocen a zatravněn,se vzrostlými jehličnany.

 

Dispozice :

Přízemí – před vstupem do chalupy je prostorná terasa (zápraží) vhodná k venkovnímu posezení, vstup z terasy rovnou do vybavené kuchyně,  dále je dispozici koupelna  (elektrický bojler, splachovací WC, vana, umyvadlo),  ložnice  –  2 lůžka a hlavní obytná místnost (světnice) s původními funkčními kachlovými kamny, místnost sloužící i jako jídelna a ložnice. V celém objektu je WiFi pokrytí.

 

Další informace o objektu :

Pohodlné parkování na pozemku. Objekt je vytápěn lokálně, voda tekoucí z vodovodu je přiváděna ze skalní studánky, teplá voda z elektrického bojleru. Všechny místnosti jsou vybaveny nábytkem tak, aby umožňovaly pohodlné užívání. Možnost domácího zvířete po dohodě. Zahradní nábytek k dispozici. Majitel v objektu nebydlí. Vlastník nemovitosti požaduje kauci 3000 Kč. Objekt je pronajímán celoročně.

 

Možnost výletů, turistiky i jinak zajímavá místa v okolí :

Město – Jičín (8km)  aquapark a nákupní centra , Sobotka (8 km) lovecký zámeček Humprecht, Lomnice Nad Popelkou (8 km), Turnov  (20 km), Hruboskalsko, Kozákov, ZOO Dvůr Králové, Sychrov, Trosky (12 km).

CHKO – Český ráj, Prachovské skály (50m!!!)

Turistické a cyklistické trasy – velké množství výletních tras v blízkém okolí, možnost houbaření.

Hospůdky ve vzdálenosti 1km - příjemná procházka lesem, malebné koupání v okolních rybnících.